Korteri koosseisu kuuluvad: avatud planeeringuga köök, magamistuba, garderoob ja vannituba. Köök on varustatud eritellimusel valmistatud modernse köögimööbli ja integreeritava tehnikaga (nõudepesumasin, pliit, õhupuhasti, ahi, külmkapp). Magamistoas on suur voodi ja mahukas walk-in garderoob riiulite ning suure peegliga. Elutoas on stiilne diivan ja 2 diivanilauda ja söögi laud 4 tooliga.


Korteris on täielikult uuendatud elektrisüsteem ja vahetatud kogu torustik. Korteri renoveerimise käigul kasutatud ainult kvaliteetsed materjalid ja sanitaartehnika: Grohe ja Laufren. Korter on vaba ning sissekolimiseks valmis. Peale remonti ei ole keegi sees elanud. Kogu sisustus, taimed, valgustid ning muud dekoratiivsed elementid jäävad korterisse.


Elamu paikneb rahulikus ja vaikses asukohas. Maja juures on elanikele piisavalt parkimiskohti. Korteril on aastaringselt mõistlikud kommunaalkulud. Majas on toimiv KÜ ja head naabrid. Elamu üldine seisukord on suurepärane. Maja on soojastatud ja renoveeritud.


Hea infrastruktuur ja ühistransport. Mari jääb vaid 300m kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel on ka Arsenali Keskus, Telliskivi, Kalamaja, erinevad kauplused, lasteaiad ja koolid.