See 50 m² korter on stiilne ja mugav. Disaini peamine eesmärk on kombineerida stiilne ja värvikas interjöör skandinaaviapärase lihtsusega. Seda korterit võib kirjeldada sõnadega „keeruliselt lihtne“. Korteris on avar koridor, vannituba, suur magamistuba walk-in garderoobiga, avatud planeeringuga köök köögisaarega, mida saab kasutada istumisalana, ja väike külalistetuba/kontor.

Magamistuba on korteri nurgakivi. Helehallid seinad ja tumesinine voodi sobivad magamistuppa ideaalselt. Toas on palju loomulikku valgust, mis tasakaalustab toa tumedapoolsemat värvipaletti. Mustad aktsendid toovad tuppa stabiilsust. 

Väikeses, kuid praktilises avatud planeeringuga köögis on olemas kõik, mida vajate toidu valmistamiseks (nõudepesumasin, ahi, pliit, tõmbeventilaator, külmik), ja avatud riiulitega kapp. Lisaks on seal juhuslikult paigutatud kuusnurksed plaadid, mis lisavad ruumile isikupära ja tekstuuri. Selles praktilises köögis on täpselt nii palju ruumi, et rahuldada teie vajadused. Istumisnurk sobib mugavalt kolmele inimesele. Seda hästi valgustatud ruumi saab mugavalt kasutada ka kontorina.

Elutoas on mugav L-kujuline diivan, kus on palju patju, ja suur kohvilaud. Pronksist peegel ja mustade aktsentidega galeriisein teevad toa hubaseks ja stiilseks. Toas on juurdepääs rõdule, mis on renoveeritud puitplaatidega . Väike magamistuba on möbleerimata ja omanikud saavad ise otsustada, kas kasutada seda lastetoa või kontorina. Kaks magamistuba on eraldatud elutoaga, mis muudab mõlemad toad privaatseks.

Vannitoa seinad on kaetud looduslikust kivist plokkidega. Vannitoas on kahefunktsiooniline valgustus: hämaramat valgustust saate kasutada õhtul ja eredamat laevalgustust päeval. Märgruumis on suur vann-dušš, peegel ja sisseehitatud tualett. Käterätikuivatit soojendatakse kuuma veega, mitte elektriga. Vannitoas on põrandaküte. Kõigil korteris olevatel radiaatoritel on termostaadid ja automaatne tarbimismõõtur.